به تک نیاز خوش آمدید

خرید آلومینیوم

آلومینیوم دارای مقاومت مکانیکی بالا، مقاوم در برابر اکسیداسیون، چکش خوار، قابل انعطاف، شکل پذیر، ضدزنگ، هادی جریان الکتریسیته و رسانای خوبی برای گرما می باشد و به عنوان دومین فلز چکش خوار و ششمین فلز شکل پذیر شناخته می شود. وزن آلومینیوم تقریباً یک سوم وزن فولاد، مس و برنج است و مقاومت، آن در برابر اسید و عوامل جوی از فلزات آهن و مس بیشتر است. همچنین بسیار بادوام و مقاوم در برابر خوردگی است. بعلاوه، این عنصر غیر مغناطیسی، بدون جرقه، دومین فلز چکش خوار و ششمین فلز انعطاف‌پذیر است.
اگر چه آلومینیوم یکی از جدید ترین فلزات معمول و متداول بشمار می آید ولیکن یکی از پر مصرف ترین فلز غیرآهنی است. بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده آلومینیوم در جهان، کشور چین می باشد.
برای خرید آلومینیوم و خرید گرد آلومینیوم  و اطلاع از قیمت آلومینیوم به سایت ما مراجعه کنید.

آلومینیوم


ویژگی ها فیزیکی و شیمیایی آلومینیوم:
سبکی وزن:
در یک حجم مساوی، وزن آلومینیوم تقریباً یک سوم وزن فولاد ، مس و برنج است.یک متر مکعب آلومینیوم حدود ۷۷ کیلو گرم وزن دارد . در حالی که وزن یک متر مکعب فولاد ۲۲۰ کیلو گرم است.سبکی وزن در مصنوعات آلومینیومی از مزایای بسیار مهم تلقی می شود. سبکی وزن آلومینیوم علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل آن، سبب شده است که از نظر قیمت با فولاد رقابت کند.
نسبت بالای استحکام به وزن:
تلفیقی از استحکام بالا و سبکی وزن، فقط در چند ماده در طبیعت وجود دارد. استحکام بالای برخی از آلیاژ های آلومینیوم قابل مقایسه با استحکام فولاد ها است. این مزیت سبب شده است تا آلومینیوم در صنایع خودروسازی، دفاعی و نظامی، هوا- فضا، ساختمانی ، حمل و نقل و بسته بندی کاربردد های گوناگونی را پیدا کند.
قابلیت شکل پذیری :
آلومینیوم را می توان با روش های مختلف شکل دادن فلزات، تغییر فرم داد. آلومینیوم به سادگی به صورت لوله، میله، صفحه، فویل و قطعات ریختگی با اشکال مختلف در می آید.
خاصیت ارتجاعی: برخی از آلیاژ های آلومینیومی چنانچه در یک محدوده خاص تحت تاثیر نیرو یا ضربه قرار گیرند، پس از برداشتن نیرو می توانند دوباره حالت اولیه خود را به دست آورند.
مقاومت در برابر خوردگی: سطح قطعات آلومینیوم زنگ نمی زند، زیرا آلومینیوم با اکسیژن هوا ترکیب می شود و یک لایه فشرده آلومینیوم تولید میکند. این لایه فشرده که ضخامت آن فقط چند هزارم سانتی متر است، مانع از تماس اکسیژن با لایه های زیرین آلومینیوم می شود و از اکسید شدن بیشتر قطعه جلوگیری می کند .
هدایت حرارتی بالا :
آلومینیوم بعد از نقره ، مس و طلا هادی ترین فلز است، به خاطر همین خاصیت در ساخت ظروف آشپزخانه، مبدل های حرارتی آبی و روغنی است.
غیر سمی بودن:
آلیاژهای جامد آلومینیوم که دارای لایه اکسیدی سطحی هستند غیر سمی اند و در صنایع بسته بندی مواد غذایی، دارویی و بهداشتی به طور گستردهای بکار می روند.
هدایت الکتریکی:
در یک حجم مساوی، آلومینیوم مانند مس حدود ۶۲ درصد الکتریسته را از خود عبور می دهد.بعد از نقره مس و طلا بالاترین هدایت الکتریکی را دارا می باشد.
غیر مغناطیسی بودن: از این ویژگی در ساخت آلیاژهای آلومینیومی برای کاربردهای الکتریکی و الکترونیکی از قبیل تجهیزات مجاور حوزه های پرقدرت مغناطیسی، سخت افزارهای فشار قوی، تجهیزاتی که در قطب نماهای مغناطیسی بکار می روند و وسایل حساس به مغناطیس استفاده فراوان می شود.
عدم جرقه زایی:
با اینکه آلومینیوم قابلیت هدایت الکتریکی بسیار بالایی دارد ، ولی جرقه تولید نمی کند. از این خاصیت بسیار مهم در وسایلی که در محیط های قابل اشتعال و انفجار به کار می روند استفاده می شود
 آلياژ آلومينيوم سخت شده در اثر رسوب است که حاوی منيزيم و سيليسيم به عنوان عناصر اصلي آلياژی آن است. اين آلياژ در ابتدا "آلياژ 61S" نام داشت و در سال 1935 ساخته شد. اين دارای خواص مکانيکی خوبی است ، قابليت جوشکاری خوبی از خود نشان می دهد و معمولاً اکسترود می شود . اين يکی از رايج ترين آلياژهای آلومينيوم براي استفاده های عمومی است.خواص مکانيکی 6061 بستگی زيادی به حالت يا عمليات حرارتی مواد دارد.

آشنایی با محصولات آلومینیوم از  جمله گرد آلومینیوم :

گرد آلومينيوم 6061:
برای گرفتن قيمت گرد آلومينيوم 6061 در بازار می توان از طريق فروشگاه های معتبر اقدام کرد که اين کار با استفاده از سايت های اينترنتی بسيار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از ساير روش های خريداری می باشد.
در سری 6000 آلياژ آلومينيوم از منيزيم و سيليس استفاده شده است که سبب بالا بردن استحکام و مقاومت حرارتی در کالا شده است.
افزودن يک يا چند عنصر يا ترکيبی از آنها به فلز پايه را آلياژ  می نامند که براي رسيدن به يکسری خواص توليد می شود. تغييری که از اين ترکيب بوجود می آيد بستگی دارد به نوع عنصر پايه و عناصرآلياژی اضافه شده که باعث ايجاد آلياژ 6061 آلومينيوم ميشود.
آلياژهای فلزی هميشه استحکام بالاتری نسبت به فلزات خاص تشکيل دهنده آن دارد همانطور که آلياژ 6061 آلومينيوم نسبت به ساير آلومينيوم خالص از سختی بيشتری برخوردار است. هرچقدر فلز خالص تر باشد پايداری شيميايی آن زيادتر و استحکام کمتری دارد .  ولی کاربردهايی که نياز دارند به تحمل تنش های بالا، اين استحکام برايشان کافی نيست و با روش های مختلف استحکام آلياژ ها را افزايش می دهند. از فلز خاص برای موارد و کاربرد های خاص و ويژه استفاده می شود و اکثرا از فلزات بعنوان آلياژ استفاده می شود به دليل سختی آن.
گرد آلومینیوم 6061 معمولاً برای موارد زير استفاده می شود:
•ساخت سازه های هواپيما ، مانند بال و بدنه ، بيشتر در هواپيماهای خانگی نسبت به هواپيماهای تجاری يا نظامی. آلياژ 2024 تا حدودی قوی تر است ، اما 6061 به راحتی کار می شود و حتی در صورت ساييده شدن سطح نيز در برابر خوردگی مقاوم می ماند ، که اين برای سال 2024 صدق نمی کند ، که معمولاً با يک پوشش نازک برای مقاومت در برابر خوردگی استفاده می شود.
•ساخت قايق بادبانی ، از جمله قايق های کوچک کوچک.
•قطعات خودرو ، مانند شاسی آئودی A8 وچراغ قوه.
•قوطی های آلومينيومی برای بسته بندی مواد غذايی و نوشيدنی ها.
•مخازن و ساير سيلندرهای ذخيره فشار فشار بالا
برای اطلاع از قيمت گرد الومينيوم 6061 به سايت ما مراجعه نماييد.

گرد آلومينيوم 7075:
خريد گرد آلومينيوم 7075 را در تهران می توان از طريق مراکز معتبر تهيه و استفاده نمود. اين محصول دارای کاربرد های سنگين صنعتی و ساختمانی می باشد.
از گرد آلومينيوم آلياژ 7075 در تهران می توان برای توليد بسياری از قطعات مکانيکی استفاده نمود. اين محصول در بازار خريد معتبر عرضه شده و در دسترس می باشد. از گرد آلومينيوم در تراشکاری نيز می توان استفاده نمود و اين سری آلياژی دارای قابليت های جوشکاری و استحکام بسيار بالا می باشد. اين فلز از مهم ترين جايگزين های آهن و فولاد در صنعت است و برای توليد بسياری از محصولات از اين فلز استفاده می شود. برای تهيه اين محصول می توان از طريق سايت فروش اينترنتی نيز اقدام نمود که اين روش بسيار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از ساير روش های خريداری می باشد.
آلياژهای آلومينيومی مقاومت قوی در برابر خوردگی دارند. در دمای پايينتر، قدرت آنها افزايش می يابد، بنابراين آنها را آلياژ کم دمای مطلوب می سازند. قدرت آنها کاهش می يابد، اگر آنها تحت دمای بسيار بالا قرار می گيرند. آلومينيوم 7075 دارای استحکام بالا است.
خريد گرد آلومينيوم 7075 با قيمت مناسب در بازار به فروش ميرسد .  اين سري آلياژی دارای استحکام بالا و مقاومت در برابر تماس با مايعات ميباشد . اراک يکی از مهم ترين شهر های ايران از لحاظ صنعتی ميباشد . يکی از توليدات پر مصرف کارخانه ها  ، گرد آلومينيوم آلياژ 7075 ميباشد که با استفاده از نرخ روز در بورس تهران به فروش ميرسد .
از اين نوع آلومينيوم ميتوان در توليد انواع قطعات مناسب برای ساخت قطعات نظامی ، صنعتی و خودروها استفاده نمود. آلياژ های موجود در اين سری ،  قابليت جوشکاری و استحکام بالارا دارند.
کاربرد آلومينيوم آلياژ 7075:
استحکام بسيار بالا، جلوه آنودايز بسيار خوب، قابليت شکل پذيری نسبتاً خوب و مقاومت به خوردگی متوسط از ويژگی های اين آلياژ است. براي ساخت ورق، مفتول، ميله، بيلت، مقاطع مختلف، لوله، اجزاء سازه های هواپيما، بدنه سلاحهای انفرادی و مواردی که استحکام بسيار بالا و مقاومت به خوردگی متوسط موردنياز است، از اين آلياژ استفاده می شود.
برای اطلاع از قيمت گرد آلومينيوم 7075 به سايت ما مراجعه کنيد
گرد آلومينيوم 2024:
قيمت  گرد آلومينيوم 2024 در تبريز بسيار مناسب عرضه می شود. اين محصول داراي قابليت تراشکاری بوده و از آن در توليد وسايل و قطعات مکانيکی استفاده می شود.
گرد آلومينيوم دارای کاربرد های صنعتی و ساختمانی بسيار گسترده ای می باشد. اين محصول در سری آلياژی 2000 مانند 2024 با فلز مس ترکيب شده و به همين خاطر دارای کاربرد های فراوانی می باشد. قيمت اين محصول در بازار تبريز بر اساس نرخ روز در بازار بورس تهران و لندن عرضه می شود. براي تهيه اين محصول می توان از طريق مرکز فروش معتبر اقدام نمود.
استفاده از آلومينيوم در صنعت روز به روز در حال گسترش می باشد. دليل اين امر صرفه اقتصادی برای واحد های توليدی و کم تر کردن انرژی مصرفی می باشد. آلومينيوم دارای وزنی بسيار سبک است و قابليت حمل آن راحت تر از ساير فلزات هم رده می باشد.
 گرد آلومينيوم 2024 (AL-2024 (UNSA902404)) ماده خام مورد استفاده در صنايع هوايی می باشد که به شکل محصول نورد سرد شده و يا آلومينيوم اکسترود شده با استحکام بالا و متوسط در دسترس است. اين محصول قابليت ماشين کاری بالا، توانايی جوش دادن با بهبود مقاومت به افزايش ترک ناشی از تنش خوردگی را دارد.
لوله آلومينيوم 2024 ماده ای شناخته شده به عنوان آلياژ هوايی در ماشين کاری ميله ها (ROD) می باشد. اين محصول يکی از پر کاربردترين آلياژ ها برای نورد و شکل دهی سرد است. 2024 استحکام بالايی دارد و در برابر خستگی بسيار مقاوم است و در جايی که نرخ استحکام به وزن حائز اهميت است مورد نياز خواهد بود. همچنين در شرايط آنيل و عمليات حرارتی شده قابليت ماشين کاری بر روی آنها وجود دارد.
کاربردها گرد آلومينيوم 2024:
اين محصول غالبا در اجزای
•سازه هاي هوايی
•چرخ های کاميون ها
•تجهيزات پزشکی
•و پيچ ها
استفاده می شود
براي اطلاع از قيمت گرد آلومينيوم 2024 به سايت ما مراجعه نماييد
تسمه آلومینیوم گروه 7000
 تسمه آلومینیوم گروه 7000 در کارخانه ای ایران تولید شده است و در دسترس مصرف کنندگان می باشد. این کالا برای ساخت وسایل صنعتی و ساختمانی سنگین است.
تسمه های آلومینیوم گروه آلیاژی 7000 برای تولید بسیاری از وسایل از طریق کارخانه های معتبر در بازار عرضه شده است و در دسترس مصرف کنندگان می باشد. از این کالا در ساخت بسیاری از وسایل استفاده می شود. برای تهیه این کالا می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام کرد که این روش بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از سایر روش های خریداری در سراسر کشور می باشد.آلومینیوم دارای استحکام بسیار بالایی بوده و در ساخت بسیاری از وسایل استفاده می شود. این فلز در سری آلیاژی 7000 دارای قابلیت جوشکاری می باشد.از ميلگرد های آلومينيومی در صنايع ساختمانی ، دريايی ، نظامی و هوا فضا  استفاده می گردد.ميلگرد از بيلت آلومينيوم با آلياژ هاي مختلف اکسترود می گردد.
آلیاژهای آلومینیوم کارپذیر بسته به نوع عناصر آلیاژی بصورت سری های 1000، 2000 و الی 8000 تقسیم بندی می شوند.آلیاژهای سری  7000 دارای بالاترین استحکام، آلیاژهای سری 5000 دارای خواص جوش پذیری و مقاومت به خوردگی بالا و آلیاژهای سری 6000 آلومینیوم قابلیت شکل پذیری و چقرمگی مناسب دارند و در کاربردهای عمومی مهندسی بصورت محصولات اکسترود شده مورد استفاده قرار می گیرند.
از مهمترین و کاربردی ترین آلیاژهای کارپذیر آلومینیوم، می توان به آلیاژهای 2024، 7075، 6061 و 5083 اشاره نمود. انجام عملیات حرارتی پیرسازی می تواند خواص آلیاژهای فوق به طور چشمگیری افزایش دهد. به عنوان مثال آلیاژ 7075-T6 و 2024-T4 از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردارند.
ورق آلومینیوم اراک :
ورق های آلومینیوم اراک از طریق نمایندگی فروش عرضه شده است و دارای کاربرد های صنعتی و ساختمانی بسیاری است. این محصول دارای استحکام بسیار بالایی است.
این محصول در بسیاری از صنایع به جای آهن و فولاد مصرف می شود و کاربرد های این کالا روز به روز در حال گسترش است. برای تهیه این کالا می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام کرد که این روش بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از سایر روش های خریداری در سراسر کشور می باشد. تولید ورق های آلومینیوم با استفاده از بهترین مواد اولیه انجام شده است و در دسترس مصرف کنندگان در سراسر کشور می باشد.
آلومینیوم فلزی بسیار سبک و با مقاومت بالا در برابر خوردگی میباشد. ورق اراک یا دیگر تولیدات کارخانه های داخلی کشور عمدتا دارای آلیاژ گروه 1000 و یا 3000 می باشند که این دو گروه آلیاژی مناسب برای آنادایز و خم کاری هستند. قیمت ورق آلومینیوم در اراک با توجه به وجود شرکت های فعال در این زمینه توسط فروشنده آلومینیوم5083نسبت به سایر شهرها ارزان تر است. اصلی ترین استراتژی شرکت کسب برتری عملیاتی در تولید محصولات آلومینیومی با کمترین هزینه و بالاترین بهره وری و کیفیت جهت کسب حداکثری رضایت مشتریان می باشد.واحد فروش و صادرات با کادری پیشرفته و مجرب در شرکت نورد آلومینیوم اراک توانسته اند با فعالیتی گسترده در سطح کشور و خارج ازکشور توانایی ارائه خدمت را به رخ بکشند و محصولات خود را به به کشورهایی نظیر انگلستان، ژاپن، آلمان، ترکیه، عراق، افغانستان و … صادر نماید.
 تسمه آلومینیوم آلیاژی :
فروش تسمه آلومینیوم آلیاژی در این مرکز به روز بوده و با کیفیت های استاندارد صورت می پذیرد.آلومینیوم آلیاژی می تواند به عنوان یکی از پر کاربردترین آلومینیوم ها باشد که در این مرکز هم گرید های مختلف از آن را میتوانیم به فروش برسانیم. مثلاً آلومینیوم هایی که جزو مشخصه های آن ها قوی بودن و مقاومت در برابر حرارت را می توان نام برد.یا تسمه هایی که بیشترین میزان مقاومت را در برابر حرارت دارند در گرید هایی مثل 2024 آلومینیوم آلیاژی به فروش می رسند.
فروش آلومینیوم ها علاوه بر تسمه که عرض کمی دارد به شکل ورق هم می تواند باشد. البته همه انواع آلومینیوم های آلیاژی طبق استاندارد خودشان تولید دارند.آلومینیومی از آلیاژهایی ساخته شده اند که در حدود 90 تا 95 درصد آن از عنصر آلومینیوم و مابقی آن بنا به خواص مکانیکی و الکتریکی مورد نیاز و بهبود آنها مانند استحکام، مقاومت به خوردگی، رسانایی جریان الکتریکی و رسانایی جریان گرمایی از عناصر آلیاژی دیگر تشکیل شده اند. از تسمه های آلومینیومی در مواردی مانند پوشش سقف ها، قرنیزها، ساخت قطعات خودرو، مخازن ضد زنگ، رساناهای الکتریکی، قطعات ماشین آلات، تولید سقف های کاذب و … استفاده می شود

اطلاعات تماس برای فروش گرد آلومینیوم :
شماره دفتر فروش:
66395603 - 66395605 -021
شماره همراه:
سبحانی : 09127773502
جباری : 09129329587
شماره فکس: 66395674- 021
ساعت پاسخگویی از ساعت 8 الی 18