به تک نیاز خوش آمدید

آیا طراحی بنر رایگان برای کسب و کار مفید است ؟

بسیاری فکر میکنند انجام دادن تبلیغات بنری کار آسانی است . البته که آن چنان دشوار هم نیست و می توان با رعایت چند تکنیک و اصول تبلیغات خود را آغاز نمود . نکته اینجاست که یکی از مراحل مهم در امر تبلیغات داشتن یک طراحی بنر خوب و باکیفیت بالاست . یعنی اینکه شما باید از اصول طراحی بنر در تبلیغات آنلاین مطلع باشید و به نحوی مناسب و خوب از این تکنیک ها بهره مند شوید.

آیا طراحی بنر رایگان برای کسب و کار مفید است ؟

استفاده درست از متن های تبلیغاتی یکی از این تکنیک های به شمار می رود به نوعی شما باید با  شیوه ای مناسب متن های خود را در طرح خود بگنجانید تا اثر بخشی خوبی داشته و کاربر مجذوب شود تا روی طرح شما کلیک کند نه مانند برخی طرح ها که حتی کاربران رقبتی برای دیدن طرح آن ها ندارد و سعی میکند سریع از آن گذر کند .

هیچگاه برای طراحی بنر خود از طرح های رایگان استفاده نکنید حتی اگر ابزار هایی وجود داشته باشد که یک شمای زیبای اولیه به شما ارایه دهد . این را به این دلیل عرض میکنیم که در تبلیغات شما نباید از کپی برداری استفاده کتید دقیقا چیزی که در ابزار های رایگان به شما ارایه داده می شود و ما کاملا با این موضوع مخالف هستیم .

اگر تبلیغات گوگل ادووردز را دیده باشید گوگل برای شرکت ها یک بستر ابزار رایگان قرار داده تا تبلیغ دهندگان بدون پرداخت هزینه از المان های آماده استفاده کنند تا طراحی بنر تبلیغاتی خود را انجام دهند . اما عموما نتیجه آن چیزی نمی شود که بتوان روی آن حساب جدی باز نمود و صرفا یک طرح کار راه انداز ساده به شما ارایه می شود که کاربرد بصری و جذاب خاصی درون آن دیده نمی شود .

در نتیجه همیشه سعی کنید از طرح های اختصاصی استفاده کنید . در طرح های اختصاصی که توسط طراحان برجسته مجموعه پارسی طرح ایرانیان ارایه می شود چیزی که در اولویت قرار دارد موفقیت شما در بین رقبای شما . در همین راستا مقالات تبلیغاتی پارسی طرح ایرانیان را مطالعه کنید .

پایان .